Будівництво транспортної розв'язки Осокорки-Центральні Київ

Комплексна забудова території об'єктами житлового та соціально-побутового призначення, мікрорайонів 1, 2, 2а, житлового масиву «Осокорки-Центральні», у Дарницькому районі, м.Києва


Молодий житловий столичний масив «Осокорки» - це особлива місцевість, яка має багату історію. Ще кілька тисячоліть тому це було однойменне поселення часів Київської Русі, тоді як сьогодні Осокорки - це великий житловий масив, забудований сучасними комфортними багатоповерховими будинками і забезпечений необхідною інфраструктурою (торговими закладами, дитячими садами, школами тощо). Район Осокорки поділений на три частини - Осокорки-Південні, Осокорки-Центральні, Осокорки-Північні. Сьогодні забудована тільки частина Осокорків, а саме, Осокорки Північні (територія між вулицею Колекторною і проспектом Бажана). За планом готується забудова ділянки Осокорки Центральні (територія від південного берега озер Тегяле та Набреж до вул. Колекторної) і територія Південних Осокорків.

Великий житловий масив і розвинена інфраструктура вимагає великих автомобільних магістралей і гарних транспортних розв'язок. Особливу увагу проектувальниками приділена будівництву транспортної розв'язки у районі Осокорки-Центральні, який тягнеться від вулиці Колекторній до межі Києва. Будівельна компанія «Адамант» спеціалізується на спорудженні та реконструкції пішохідних, залізничних і автодорожніх доріг, завдяки чому було знайдено вдале рішення в розробці схеми транспортної системи району Осокорки-Центральні, що включає мережу автомобільних доріг, тролейбусних, трамвайних маршрутів.

Згідно з розробленим проектом, перед БК «Адамант» були поставлені наступні завдання:

Задачі

 • організація транспортного руху, яка допоможе швидше добиратися жителям району до центру Києва;
 • розвантаження транспортного вузла, поліпшення основного потоку громадського транспорту до району «Осокорки-Центральні»;
 • станція метро «Осокорки» у пішій доступності;
 • озеленення і благоустрій району «Осокорки-Центральні».

Робота з будівництва транспортної розв'язки БК «Адамант» була проведенав кілька етапів:

Етапи роботи

 1. Підготовчі роботи.
 2. Підготовчі роботи (дорожня частина).
 3. Винесення і перебудова мереж.
 4. Реконструкція дорожнього покриття.
 5. Організація транспортного руху.
 6. Проведення водовідведення.
 7. Трамвайні, тролейбусні шляхи.
 8. Контактна мережа.
 9. Електропостачання.
 10. Зовнішнє освітлення.
 11. Благоустрій зеленої зони.

Будівництво транспортної розв'язки в Україні - складна організаційна робота, яка потребує професіоналізмі і високій якості виконання будівельно-монтажних робіт.

Будівельна компанія «Адамант» - це не просто послуг і роботи, які відповідають європейським стандартам, а також відповідальність на всіх рівнях роботи незалежно від займаної посади.

Інші проекти компанії