Міст через річку Янчекрак

Міст через р. Янчекрак, на автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 327 + 896


Алушта – дуже зручний у транспортному відношенні район, привабливий для автомобільного, пішохідного, кінного, літакового відпочинку. Щороку у Алушту приїжджає відпочивати велика кількість туристів, тому забезпечення комфортного і безпечного перехідного пересування є основним завданням місцевої влади.

Основна мета проекту

Ділянка дороги Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта є один з найнебезпечніших переходів у Алушті, який перетинають жителі мікрорайону «Мирний», щоб потрапити у центр міста, у зв'язку з чим місцевими властями було прийнято рішення про капітальний ремонт перехідного мосту через річку Янчекрак. Питання капітельного ремонту моста над дорогою - це основне завдання влади з благоустрою мікрорайону № 5, рішення якого було покладено на ТОВ будівельну компанію «Адамант», що займається спорудженням об'єктів цивільного та промислового призначення.

Характеристики об'єкта проекту

Мостовий перехід через річку Янчекрак побудований під параметри I-б технічної категорії. Згідно обстеження, яке було проведено ПВКП «Технотранспроект», технічний стан мосту оцінюється як обмежене працездатне.

Етапи роботи

Етапи роботи капітального ремонту пішохідного моста через річку Янчекрак і капітальний ремонт дороги на ділянці М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта:

  • Розробка проектно-кошторисної документації об'єкта.
  • Розширення проїзної частини з двох до чотирьох смуг з виділенням середніх смуг для руху легкових автомобілів.
  • Перебудова тролейбусної лінії.
  • Облаштування трьох підземних пішохідних переходів.
  • Будівництво тротуарів.
  • Встановлення тротуарів.
  • Встановлення зовнішнього освітлення.
  • Встановлення дорожніх знаків, металевого бар'єрного та пішохідного огородження.
  • Нанесення розмітки відповідно до схеми організації дорожнього руху.
Кошти на будівництво об'єкта були виділені Службою автомобільних доріг Криму. Будівництво пішохідних мостів в Україні компанією «Адамант» проведено з впровадженням найсучасніших технологій і використанням високотехнічного обладнання. Цей же підхід використовується при будівництві важливих соціальних об'єктів місцевого або національного масштабу.

Інші проекти компанії