Шляхопровід через залізницю у с. Осикове

Поточний середній ремонт автомобільної дороги Житомир - М. Подільський (окремими ділянками), Житомирська область. Шляхопровід через залізницю у с. Осикове, на км 35-140.


Сучасне покриття і ремонт автомобільних доріг у Україні – запорука якісного з'єднання і безпеки автотрас різних рівнів відповідно до європейських стандартів. Під час ремонту і створення автомобільних доріг особлива увага приділяється питанню безпеки на дорогах, а також втілення останніх сучасних технологій у автодорожній сфері.

ТОВ Будівельна компанія «Адамант» націлена на зміцнення і розвиток хороших взаємин з клієнтами, тому впродовж багатьох років виконує замовлення від державних організацій, у тому числі Служби автомобільних доріг у Житомирській області, по ремонту автодоріг загального користування та місцевого користування. Роботи по ремонту виконуються гарячим асфальтобетоном, струменевим методом, з використанням ремонтерів, методом просочування і чорним щебенем.

Основна ціль

Окремі ділянки автомобільної дороги Житомир - Могилів-Подільський, шляхопроводу через залізницю у с. Осикове були настільки зношеними, що потребували прийнятті радикальних рішень.

Характеристика об'єкта ремонту:

 1. Ремонт асфальтобетонного покриття на ділянці автомобільної дороги Житомир-М. Подільський (окремими ділянками), шляхопроводу через залізницю у с. Осикове.
 2. Організація водовідведення.
 3. Зміцнення узбіччя.
 4. Устрій горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.
 5. Ремонт, заміна, пристрій і встановлення при необхідності: бортового каменю, тротуару, бар'єрної огорожі, залізобетонних труб.

Етапи роботи:

Етапи проведення середнього ремонту БК «Адамант» окремих ділянок автомобільної дороги Житомир-М. Подільський і шляхопроводу через залізницю у с. Осикове:

 1. Проведення будівельних робіт з гідроізоляції.
 2. Встановлення нижнього шару асфальтобетонного покриття.
 3. Зміцнення конусів.
 4. Встановлення перильного і бар'єрного огородження.
 5. Встановлення асфальтобетонного полотна.
 6. Відкриття дорожнього руху по відремонтованій ділянці шляхопроводу і початок ремонтних робіт на іншій смузі.
 7. Робота з демонтажу покриття на іншому напрямку дороги.

У рамках виконання плану робіт будівельною компанією «Адамант» була виконана гідроізоляція об'єкта, встановлений верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетонного покриття за новітніми технологіями, встановлено поручневе і бар'єрну огорожу. Після холодної фрезерування асфальтобетонного покриття та монтажу, встановлений вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші. Середній ремонт окремих ділянок дороги і шляхопроводу склав: 35-140 км.

Працівники компанії прикладали максимум зусиль, щоб у максимально короткий термін завершити ремонт на окремих ділянках автомобільної дороги Житомир-М.Подільський, шляхопроводу через залізницю у с. Осикове і відкрити ділянку для проїзду, щоб не завдавати водіям незручностей.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги ТОВ БК «Адамант»


Інші проекти компанії