Послуги ТОВ БК Адамант

Будівництво адміністративних будівель


Будівельна компанія «Адамант» володіє багаторічним практичним досвідом у будівництві та адміністративному плануванні будівель та може запропонувати своїм клієнтам повний комплекс своїх послуг, починаючи від розробки концепції, підбору технології та земельної ділянки для виконання будівельно-монтажних робіт, завершуючи введенням у його експлуатацію.

Будівництво житлових будинків


Клієнти ТОВ БК «Адамант» знають, що будівництво житлових будинків - це не обов'язково дорого та довго.

Будівництво набережних


Будівництво набережних у Україні є дуже кропіткою роботою, але будівельна компанія «Адамант» готова прийняти цей виклик, щоб порадувати жителів.

Будівництво штучних та гідротехнічних споруд


У компанії «Адамант» є всі необхідні кошти для комплексного виконання всіх видів будівельно-монтажних роботи, починаючи від розробки проектної завдання до здачі готового об'єкта у експлуатацію.

Будівництво морських та річкових причалів


Будівництво морських та річкових причалів в Україні служить для того, щоб обслуговувати річкові, морські плаваючі судна, яхти, малогабаритні човна. Для якісного обслуговування морського транспорту необхідна відповідна стаціонарна інфраструктура у вигляді причалів, обладнаних для швартування.

Будівництво пішохідних мостів


Одним із напрямків роботибудівельної компанії «Адамант» є спорудження пішохідних мостів, шляхопроводів та інших інфраструктурних об'єктів.

Будівництво транспортних та пішохідних тунелів


Будівництво транспортних та пішохідних тунелів в Україні компанією «Адамант» - це якість, яке відповідає всім вимогам нашого часу, коли навантаження на будь-які комунікації постійно збільшується, а рівень безпеки зобов'язаний бути завжди на висоті.

Будівництво естакад


Для будівництва естакад, існує необхідність виконання значного обсягу монтажних робіт. Зводити такі об'єкти може лише та компанія, у якої є серйозний досвід та серйозна матеріально-технічна база, наприклад, ТОВ Будівельна компанія «Адамант».

Будівництво шляхопроводів


ТОВ Будівельна компанія «Адамант» надає своїм клієнтам послуги з будівництва, реконструкції, ремонту шляхопроводів різного типу. Україна - це індустріальна держава, в зв'язку з чим на території країни регулярно постає питання про реконструкцію та ремонт шляхопроводів, як життєво важливих транспортних артерій.

Будівництво підпірних стінок


Іноді рельєф місцевості, який належить замовнику (близько розташованих водойми, западини, пагорби) може бути таким, що без будівництва підпірних стінок просто не обійтися. Підпірні стінки, споруджені на земельній ділянці, будуть виконувати не тільки пряме призначення - бути інженерною спорудою для утримання ґрунтових мас від обвалення, а й стануть вишуканим елементом ландшафтного дизайну. Звернувшись за допомогою у будівельну компанію «Адамант», підпірні стіни на ландшафтній ділянці будуть зведені швидко і якісно, ​​відповідно до вашої ідеєю і високим професіоналізмом наших фахівців.