Будівельна компанія «Адамант» пропонує своїм клієнтам будівництво фундаментів будь-якої складності та перекриттів. Фундамент - це основа будь-якого будівництва. Роботи зі зведення фундаментів виконують висококваліфіковані фахівці, які мають відповідні допуски та кваліфікацію. По завершенні роботи компанія видає всім своїм замовникам офіційні гарантії.


Початок будівництва фундаменту компанією «Адамант» починається з вибору виду фундаменту, геологічних досліджень ділянки будівництва, розрахунку вартості робіт та матеріалів. Будівельна компанія «Адамант» виконує роботи з будівництва фундаментів усіх видів та всіх типів складності «під ключ» - фундамент, стовпчато-стрічковий, стрічковий, плита, УШП. Розрахунок відбувається з урахуванням грунтів, типу будови, побажань клієнта та бюджету:

  • облаштування фундаментів будь-яких типів;
  • гідроізоляція;
  • розробка технічних рішень;
  • монтаж опалубки;
  • відсипання ділянок;
  • монтаж, виготовлення арматурних каркасів;
  • доставка, закупівля матеріалу.

Беззаперечними перевагами роботи з компанією «Адамант» є: якість виконання, надійність, висока швидкість робіт, великий досвід та відточені сучасні технології, які є гарантією безпеки будівництва та подальшої експлуатації будівлі. Всі роботи компанія «Адамант» виконає точно у строк у межах озвученої кошторису. Над проектом працюють майстри з високою кваліфікацією, які зроблять все можливе, щоб втілити у життя всі будівельні бажання клієнта.

Фундамент - один з найважливіших елементів конструкції будівлі. Невірне проектування фундаменту або економія коштів при його плануванні можуть у подальшому призвести до перекосу фундаменту, деформації, тріщин у несучих конструкціях, перевитрати матеріалів, здорожчання робіт.

Компанія «Адамант» - це якісне проектування згідно з усіма інженерно-геодезичних нормам будівельного ділянки. Щоб фундамент був міцним, необхідний цілий комплекс досліджень, який спрямований на збір детальних характеристик та збір даних про конкретний об'єкт. На цьому етапі не можна економити, так як отримані дані будуть дуже корисні для майбутнього проектування.

Вид фундаменту (фундамент, монолітний, стрічковий та т.д.) обирається у залежності від виду місцевості, стану грунту та типу проектованого будинку. Більш детальну консультацію можна отримати, зателефонувавши за номером телефону на сайті.