Іноді рельєф місцевості, який належить замовнику (близько розташованих водойми, западини, пагорби) може бути таким, що без будівництва підпірних стінок просто не обійтися. Підпірні стінки, споруджені на земельній ділянці, будуть виконувати не тільки пряме призначення - бути інженерною спорудою для утримання ґрунтових мас від обвалення, а й стануть вишуканим елементом ландшафтного дизайну. Звернувшись за допомогою у будівельну компанію «Адамант», підпірні стіни на ландшафтній ділянці будуть зведені швидко і якісно, ​​відповідно до вашої ідеєю і високим професіоналізмом наших фахівців.


Підпірні стіни діляться на три види:

  • декоративні - цей вид підпірних стін використовується не тільки для зміцнення (на ділянці з рівною поверхнею або невеликим ухилом), але і для декорування проектованої території і розподілу її на зони;
  • укріплювальні - цей вид підпірних стін утримує грунт на схилах, це терасові стіни, які споруджуються для якості, при цьому зовнішнім виглядом приділяється дуже мало;
  • змішані - цей вид опорних стін відрізняється надійністю і міцністю, одночасно прикрашаючи ландшафт завдяки своєму естетичному дизайну.

Етапи будівництва підпірної стіни:

  • Перший етап - це вибір місця, де буде споруджено фундамент.
  • Другий етап - це спорудження фундаменту, де на місці майбутньої стіни виривається траншея і в неї заливається бетонна подушка.
  • Третій етап - спорудження підпірної стіни з матеріалу, який обраний замовником - бетону, дерева, каменю, інших матеріалів.

Спорудження підпірної стінки з бетону

Бетонна підпірна стінка є довговічною і грунтовною, але потребує додаткових витрат на облицювання. Облицьовувати стіну можна каменем, керамічною плиткою, штукатуркою. Також допускається можливість споруджувати підпірну стіну з декоративних блоків.

Спорудження підпірної стінки із каменю

Замовляючи спорудження підпірної стіни в Україні з каменю у компанії «Адамант», матеріал розкладається за розміром і його починають доставляти до місця будівництва. Дерев'яний шаблон дає можливість максимально уникнути перекосу. Перший камінь кладки є сполучною. По краях майбутньої стінки розміщуються великі камінці, а середина стінки затьмарюється дрібними камінчиками, щільно укладеними один до одного. Будівництво підпірних стін з каменів є економічно виправданим рішенням - підпірні стіни з каменю є довговічними, гарними, міцними.

Новачкам не завжди вдається з першого разу самостійно звести підпірні стіни. Набагато краще довіритися висококваліфікованим фахівцям «Адамант», які не тільки розкажуть про першій-ліпшій нагоді, але і зроблять всю необхідну роботу. З компанією «Адамант» буде знайдено найбільш конструктивне рішення для кожного конкретного випадку!

Компанія «Адамант» - це професіоналізм і постійне розвитку потенціалу своїх співробітників. При спорудженні об'єктів використовується сучасне обладнання і технології, які відповідають європейським і світовим стандартам.