Одним із напрямків роботибудівельної компанії «Адамант» є спорудження пішохідних мостів, шляхопроводів та інших інфраструктурних об'єктів.


Будівництво пішохідних мостів в Україні стало популярним в кінці ХХ століття. Визначення «пішохідний міст» з'явилося тоді, коли автодорожні мости стали застарілими, а їх несуча можливість ставала набагато нижче необхідної. З кожним роком швидкість і кількість автомобільного транспорту різко збільшується, тому з'являється велика кількість магістралей з підвищеною комфортністю, тому без пішохідних мостів просто неможливо обійтися. Пішохідні мости споруджуються при перетині пішохідного шляху з природними перешкодами, а також транспортними шляхами з інтенсивним рухом на відносно короткій відстані один від одного.

Сучасний пішохідний міст - це досить складна будова, яке монтується та виготовляється зі сталевих та залізобетонних конструкцій. Основною перевагою сталевих мостів є здатність перекривати прольоти досить великої довжини (сотні метрів), великий термін служби та довговічність. Пішохідні мости можуть мати від одного до декількох прольотів з проміжними опорами, залежно від ширини пересічної перешкоди та архітектурного рішення.

Одним з напрямків роботи будівельної компанії «Адамант» є спорудження пішохідних мостів, шляхопроводів та інших інфраструктурних об'єктів. У даний час у працівників компанії багаторічний досвід у будівництві пішохідних мостів.

Фахівці компанії «Адамант» допоможуть здійснити розрахунок пішохідних мостів з урахуванням середньодобового потоку людей і зберуть конструкцію максимально швидко і якісно. Всі роботи з будівництва пішохідних переходів здійснюються на сучасному обладнанні із суворим контролем на кожному етапі виробництва. Незважаючи на високу якість пішохідних мостів, ціна таких виробів доступна для всіх комерційних організацій. За бажанням замовника мостові балки можуть бути пофарбовані в будь-які кольори. Ці та багато нюансів обумовлюються з клієнтом при оформленні заявки.

У ТОВ Будівельній компанії «Адамант» працює інженерно-технічний та управлінський висококваліфікований персонал, а також свій штат атестованих будівельних робочих, які працюють у різних загальнобудівельних спеціальностях. Крім цього співробітники компанії щорічно проходять професійну перепідготовку та курси підвищення кваліфікації.

Компанія «Адамант» - це якість та гарантія на багато років!