У компанії «Адамант» є всі необхідні кошти для комплексного виконання всіх видів будівельно-монтажних роботи, починаючи від розробки проектної завдання до здачі готового об'єкта у експлуатацію.


Будівельна компанія ТОВ «Адамант» - це амбітна та постійно розвивається організація, яка весь час рухається до нових досягнень та прагне до знаходження нових рішень у будівельній сфері.

У компанії «Адамант» є всі необхідні кошти для комплексного виконання всіх видів будівельно-монтажних роботи, починаючи від розробки проектної завдання до здачі готового об'єкта у експлуатацію.

Також у компанії є всі необхідні ліцензії державного зразка для надання широкого спектра будівельних робіт, які включають будівництво штучних та гідротехнічних споруд, а саме:

При будівництві штучних та гідротехнічних дорожніх споруд враховуються геологічна будова, рельєф, містобудівні плани, будівництво нової дороги. Компанія «Адамант» займається зведенням як у комплексі з укладанням автодорожнього покриття, так та на індивідуальних засадах.

Переваги роботи з компанією «Адамант»:

  • гарантія на всі види виконуваних робіт;
  • дружний та досвідчений колектив;
  • повний спектр будівельно-монтажних робіт;
  • власний відділ проектування, який займається всіма об'єктами;
  • фіксована вартість проведеної роботи;
  • прямі поставки оздоблювальних та будівельних матеріалів з заводів від виробників;
  • ліцензія на здійснення будівельних робіт.

Компанія «Адамант» регулярно інвестує у власний персонал. У компанії працюють досвідчені проектувальники, інженери, будівельники та інші виконавці будівельних робіт, у яких є середньо технічну і вищу освіту, допуски до спеціалізованих робіт, а також багатий досвід виконання різного роду будівельних робіт з використанням вітчизняних і закордонних матеріалів, обладнання, технологій. Висока якість використовуваних матеріалів, сучасне обладнання і технології дають можливість забезпечити тривалий термін безаварійної експлуатації об'єктів будівництва. Матеріально-технічна база БК «Адамант» укомплектована висококваліфікованими кадрами, які вчасно, якісно ремонтують техніку, а також виготовляють будівельну продукцію.