Будівництво транспортних та пішохідних тунелів в Україні компанією «Адамант» - це якість, яке відповідає всім вимогам нашого часу, коли навантаження на будь-які комунікації постійно збільшується, а рівень безпеки зобов'язаний бути завжди на висоті.


Як та інші компанії зі спорудження тунелів, компанія «Адамант» використовує при будівництві найпередовіші підходи та сучасну техніку, праця професійних робочих, якісні матеріали, інженерних фахівців. Будівництво транспортних та пішохідних тунелів в Україні компанією «Адамант» - це якість, яке відповідає всім вимогам нашого часу, коли навантаження на будь-які комунікації постійно збільшується, а рівень безпеки зобов'язаний бути завжди на висоті.

ТОВ Будівельна компанія Адамант виконує різного роду роботи зі спорудження тунелів різного призначення. Працівники компанії займаються виконанням замовлень для класичних підземних комунікацій: електричні, оптоволоконні прокладки, інтернет-кабелю, водопостачання, каналізації, тепломережі, ліній відеоспостереження та багато іншого.

Також крім будівництва транспортних і пішохідних тунелів компанія «Адамант» споруджує підземні тунелі для залізничного транспорту, транспортних підземних комунікацій. Сьогодні сфера використання тунелів є дуже великий і постійно розширюється, тому СК «Адамант» намагається не стояти на місці і постійно вдосконалює методи роботи. Співробітники компанії використовують сучасне обладнання та матеріально технічну базу, завдяки чому «Адамант» може виконувати найскладніші проекти, наприклад, будівництво перегінного тунелю для найбільш завантажених автомобільних автотрас.

Крім багаторічного досвіду у галузі будівництва тунелів та інших підземних споруд, будівельна компанія «Адамант» пропонує своїм клієнтам наступні переваги:

  • вигідна ціна будівництва тунелів в порівнянні з іншими конкурентами;
  • величезний досвід та практика в області спорудження тунелів різного призначення;
  • орієнтованість компанії на клієнта, а також прагнення максимально задовольнити всі вимоги та побажання клієнта;
  • вміння працювати з різними текстурами та матеріалами, а також використання на практиці новітніх технологій;
  • наявність висококваліфікованих фахівців, які використовують абсолютно нове обладнання та технічно досконалі пристрої для прокладки тунелів.

Замовляючи будівництво транспортних та пішохідних тунелів у компанії «Адамант», клієнт може бути впевнений у технологічності та бездоганній якості створення об'єкта з урахуванням всіх заздалегідь обумовлених деталей та подробиць. Більшість задоволених замовників, у тому числі державні організації, стають постійними клієнтами будівельної організації «Адамант».