ТОВ Будівельна компанія «Адамант» протягом багатьох років отримала статус надійного підрядника, виконуючи замовлення по спорудженню, реконструкції, ремонту металевих і залізобетонних залізничних і автомобільних мостів будь-яких розмірів, при збереженні високих стандартів якості.


Автомобільні та залізничні мости є однією з важливих складових транспортної інфраструктури України, з огляду на зростаючі темпи розвитку промисловості, вантажоперевезень, пасажиропотоку. Ефективне транспортне сполучення - основне завдання автомобільного та залізничного будівництва.

«Адамант» надає різні послуги, в тому числі будівництво та ремонт залізничних і автомобільних мостів, шляхопроводів і тунелів. Компанія «Адамант» є лідером в Україні в області інфраструктурного транспортного будівництва, тому основними замовниками компанії в сфері будівництва залізничних і автомобільних мостів є: міська влада, обласні, районні адміністрації, Служба автомобільних доріг України.

У комплекс послуг, по будівництву комплексних рішень мостів будівельною компанією «Адамант», входять наступні:

  • комплексні дослідження у галузі мостобудування;
  • ремонтні роботи різної складності;
  • планування та проектування;
  • реконструкція;
  • забезпечення об'єкта будівництва необхідними матеріалами.

ТОВ Будівельна компанія «Адамант» виконує замовлення з будівництва залізничних і автомобільних мостів в Україні, використовуючи принципи відповідальності, надійності, гарантії, приділяючи при цьому увагу якості виконуваної продукції і виконуваної роботи. Тунелі і мости допомагають значно зменшити навантаження на великі автомагістралі та залізничні колії. Науково-дослідна та виробнича робота компанії ТОВ СК «Адамант» є дуже затребуваною. При виконанні замовлень компанія використовує модернізацію мостових полотен з використанням інноваційних технологій, які відповідають європейським стандартам.

Переваги клієнтів компанії «Адамант»:

  • робота з командою професіоналів у особі кваліфікованих фахівців, які регулярно підвищують свою професійну кваліфікацію;
  • співробітники компанії розробляють технології нового покоління, які спрямовані на модернізацію реконструкційних, будівельних, ремонтних робіт на мостових майданчиках, у шляхопроводах та тунелях різного типу.