Будівельна компанія «Адамант» володіє багаторічним практичним досвідом у будівництві та адміністративному плануванні будівель та може запропонувати своїм клієнтам повний комплекс своїх послуг, починаючи від розробки концепції, підбору технології та земельної ділянки для виконання будівельно-монтажних робіт, завершуючи введенням у його експлуатацію.


Адміністративні та офісні будівлі є важливим елементом здійснення сучасного ділового партнерства. Будівельна компанія «Адамант» має багаторічний практичний досвід у будівництві та адміністративному плануванні будівель та може запропонувати своїм клієнтам повний комплекс своїх послуг, починаючи від розробки концепції, підбору технології та земельної ділянки для виконання будівельно-монтажних робіт, завершуючи введенням у його експлуатацію.

Спорудження адміністративних будівель є основою для всього сучасного ділового світу. Будівництво та проектування офісних будівель, які є по суті адміністративними центрами, звідки здійснюється керівництво всіма бізнес-процесами, є дуже копіткою і складним процесом. Важливою вимогою при будівництві адміністративних будівель в Україні є максимальна функціональність приміщень і логістика, що є важливим елементом для інженерно-технічного персоналу. Проектування офісних комплексів здійснюється шляхом проектування оснащення будівель ефективними інженерними системами: кондиціонування, вентиляції, енергопостачання, опалення, телекомунікаційними, пожежогасіння та іншими. Будівельна компанія «Адамант» будує адміністративні будівлі «під ключ» самого різного рівня складності, а також займається будівництвом офісних комплексів.

Які переваги роботи з компанією «Адамант»?

Будівельна компанія «Адамант» має можливість запропонувати високу якість проектування, виконання робіт та надання матеріалів за рахунок великого досвіду реалізації проекту у якості генерального підрядника. Чому саме компанія «Адамант»?

  • своєчасне виконання робіт;
  • досвід реалізації проектів у якості генерального підрядника;
  • комплексний підхід до реалізації проекту;
  • передові технології у будівництві та проектуванні;
  • різноманітність будівельних матеріалів.

Всі роботи на різних етапах будівництва виконуються високомпетентнимі співробітниками на основі відповідних дозволів, сертифікатів, ліцензій, які відповідають сучасним стандартам та вимогам якості.

Порядок проведення робіт

Щоб початок роботи було запущено, потрібно зв'язатися з менеджером компанії «Адамант». Для цього потрібно зателефонувати або написати на електронну пошту компанії. При необхідності буде організована особиста зустріч.

Вартість проведеної роботи

Сумарна вартість робіт визначається на підставі проектної документації, де надані всі технологічно та економічно обгрунтовані розрахунки, з урахуванням всіх нормативів та побажань замовника.