Для будівництва естакад, існує необхідність виконання значного обсягу монтажних робіт. Зводити такі об'єкти може лише та компанія, у якої є серйозний досвід та серйозна матеріально-технічна база, наприклад, ТОВ Будівельна компанія «Адамант».


Щільна міська забудова, складний геологічний рельєф місцевості, потреба в поділі і організації транспортних потоків, необхідність спорудження об'єктів, які забезпечують можливість зливу нафтопродуктів - у всіх цих випадках є доцільним будівництво залізничних естакад. З огляду на складні технічні завдання, для будівництва естакад, існує необхідність виконання значного обсягу монтажних робіт. Зводити такі об'єкти може лише та компанія, у якої є серйозний досвід і серйозна матеріально-технічна база, наприклад, ТОВ Будівельна компанія «Адамант».

Естакада - це інженерна споруда для розташування дороги вище рівня землі, іншими словами, це той же міст. Будівництво естакад допомагає розвести транспортні потоки на місці перетину доріг на кілька рівнів - на дві дороги або більше таким чином, щоб максимально знизити освіти автомобільних пробок на певній ділянці.

Естакади будуються таким чином, щоб важлива частина конструкції перебувала над землею, а ось найважливіша частина була вкопані в землю. Основу естакади складають залізобетонні колони. Щоб помістити естакаду в землю, придушують обсадні труби, всередину яких вставляють спеціальні залізні арматури і заливаються бетоном. Після того, як бетон зміцниться, труби «витягують» із землі, а залізобетонна колона залишається в землі. Кілька таких колон складають конструкцію естакади. Далі на готові колони встановлюється потужна залізобетонна опора, яка на мові будівельників називається ригель. Ригель розподіляє навантаження, яку в майбутньому буде витримувати на собі естакада.

На опори естакади встановлюються прогонові конструкції. Прольоти естакад складаються з бетону та заліза: у спеціально зведену опалубку укладається арматурна решітка, яка повністю заливається бетоном. При будівництві естакад у Україні у деяких випадках між гратами арматури встановлюються гофровані труби, через які протягуються сталеві троси. Після того, як всі конструкції будуть встановлені, між ними натягують троси з двох сторін, щоб конструкція естакади більш довговічною та міцної.

Виконуючи будівництво естакад, ТОВ Будівельна компанія «Адамант» намагається економити кошти замовника, використовуючи тільки надійні технології, залучаючи перевірених контрагентів, виконуючи всі необхідні роботи комплексно.