Будівництво морських та річкових причалів в Україні служить для того, щоб обслуговувати річкові, морські плаваючі судна, яхти, малогабаритні човна. Для якісного обслуговування морського транспорту необхідна відповідна стаціонарна інфраструктура у вигляді причалів, обладнаних для швартування.


Будівництво морських і річкових причалів виробляється з різними цілями і призначені. На території з річковими озерами, водоймами і в морських портах постійно існують ризики затоплення прилеглих до водного середовища ділянок. Безпечне обслуговування річкових і морських суден під час швартування і відправки в плавання забезпечується завдяки причальним стінок. Будівельна компанія «Адамант» не перший рік займається будівництвом морських причалів, а також будівництвом річкових причалів. За бажанням замовника ТОВ Будівельна компанія «Адамант» споруджує вантажні причали, пасажирські причали, причали, які призначені для проведення ремонту суден.

За своїми конструктивними особливостями морські та річкові причали можуть ділитися на наступні форми:

  • причал у формі пірсу (причал, який видається у водойму та дає можливість швартовать суду відразу з двох сторін);
  • причал у формі стінки;
  • причал на понтонах (найпростіше та найдешевше спорудження, що підходить для спокійних водойм);
  • причал, споруджений на палях.

Будівельна компанія «Адамант» виконує будівництво всіх типів причалів, максимально враховуючи всі потреби та можливості своїх замовників. БК «Адамант» - це компанія, яка займається спорудженням та благоустроєм життя у води. Основні види діяльності компанії - проектування та спорудження гідротехнічних об'єктів, зміцнення берегів, монтаж та виготовлення пристроїв для плавзасобів.

У своїй роботи співробітники компанії «Адамант» використовують ефективні технології і сучасні перевірені матеріали. Об'єкти, побудовані компанією «Адамант», гарантують довговічність, безпека, надійність. Клієнти отримують комплексну допомогу у вирішенні своїх питань: від проведення геодезичних і геологічних вишукувань до складання розрахунково-проектної документації, проведення інженерно-монтажних робіт по установці споруд. Фахівці «Адамант» є майстрами своєї справи, мають необхідне середню спеціальну та вищу освіту, а також достатній досвід роботи в геодезії.